Vores
medarbejdere

Adm. Direktør

Kim Sørensen

Kim@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Regnskabschef

Jane Thron Sørensen

Jane@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Projektleder

Nicolai Thron Sørensen

Nicolai@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Tilbudschef

Frederik Thron Sørensen

Frederik@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Kontor assistent

Vicky Thron Sørensen

Vicky@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Senior projektleder

Martin Juul Mathiesen

Martin@ims-vvs.dk
+45 36 70 18 81

Uddannelse – på skolebænken og i dagligdagen

IMS VVS A/S er til daglig arbejdsplads for omkring 30 medarbejdere: faguddannede blikkenslagere og vvs- og energimontører, 2-3 lærlinge samt vores kontorpersonale.

Herunder kan du møde hver enkelt medarbejder og se hans eller hendes kompetenceområder samt naturligvis kontaktinformationer.

SR2pNFQ6

Hvis du er medarbejder, kan du se de seneste nyheder på intranet samt uploade dine timesedler

Log ind her

Vi har en masse materiale at vise.